Po wznowieniu handlu na rynku polskim działa obecnie 860 z 1050 sklepów Grupy CCC. Zamknięte są za to nadal Czechy, Austria i Bułgaria. Miniona sobota, jako pierwszy dzień handlu po trwającym trzy tygodnie lockdownie, była najlepszym przychodowo dniem w historii Grupy CCC.

Mający siedzibę w Polkowicach europejski potentat obuwiowy nie wpada jednak w entuzjazm, gdyż był to tylko jeden dzień sprzedaży, a przez 21 dni listopada ponad 300 polskich sklepów sieci CCC było zamkniętych – gdyby nie to, moglibyśmy mówić o rekordowym listopadzie – napisał prezes zarządu CCC Marcin Czyczerski. W dalszej części komunikatu czytamy m.in.:  Priorytetowo traktujemy utrzymanie reżimu sanitarnego w naszych salonach, gdzie wyznaczyliśmy dedykowanych pracowników do tego zadania. Cieszy nas, że przygotowane przez nas promocje oraz oferta produktowa przypadły do gustu klientom, którzy wybrali zakupy właśnie w naszej sieci. W miniony weekend z pewnością sprzyjała nam także połączona siła dwóch czynników: skumulowanego popytu z czasu lockdownu oraz weekendu ze specjalną ofertą przygotowaną na Black Friday.

Szef CCC deklaruje, że celem jest, aby w grudniu CCC było sklepem, do którego Polacy udadzą się także po prezenty – mamy tu szeroką ofertę dla całych rodzin. Również kanały e-commerce nadal działają pełną parą – dbamy o to, aby szczególnie w tym przedświątecznym okresie przesyłki docierały do klientów w jak najkrótszym czasie.

Jak już wcześniej informowaliśmy w naszym portalu kanał online utrzymuje bardzo wysoką dynamikę sprzedaży. W listopadzie jego udział w przychodach Grupy CCC wyniósł 65%. Rosnący online oraz dobre otwarcie offline pozwalają nam z optymizmem patrzeć w przyszłość, choć należy pamiętać, że okres lockdownu to dla nas utracony przychód i dopiero początek grudnia pokaże prawdziwe tendencje zakupowe Polaków – podsumowuje prezes zarządu CCC Marcin Czyczerski.

Mamy coraz więcej „ozdrowieńców”, u których choroba zostawiła trwały ślad – drugi w Polsce Ośrodek Kompleksowej Opieki nad Pacjentem po COVID-19 powstaje na Dolnym Śląsku

Poprzedni artykuł

Ślizgiem po relaks – będzie dobra zimowa zabawa [VIDEO]

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like