Fot. Sara Hass

W sobotni wieczór osiedle Kopernik zadrżało. Tym razem z powodu mocnych brzmień pod Klubem Mayday. Odbyła się II Mała Głogowska Noc Rockowa. Zadowoleni byli zarówno występujący muzycy, jak i publika. Głogów pożegnał wakacje na rockowo.

Pogoda na plener dopisała, na koncertach bawili się starzy wyjadacze rocka oraz najmłodsi. Impreza rozpoczęła się o 18.30, a na plenerowej scenie zagrały trzy zespoły: Miasto Gniewu z Legnicy, Cannonball z Poznania i głogowska cHMURa.

Super, że udało się zorganizować kolejną noc rockową w tak trudnym dla wydarzeń kulturalnych czasie. Najbardziej do gustu przypadł mi zespół Cannonball. Wokalista naprawdę dawał radę. Muzycy też zawodowi. Myślę, że gdyby koncerty startowały trochę później, to byłoby nawet więcej ludzi, ale rozumiem, że to koncert na świeżym powietrzu i trzeba też myśleć o mieszkańcach osiedla. Mam jednak nadzieję, że w tym roku uda zorganizować się Mayday Rock Festival! To najlepsza cykliczna impreza w tym mieście! – mówi nam jeden z uczestników koncertu.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Fot. Sara Hass

Mobilna pracownia mammograficzna w Lubinie i Ścinawie

Poprzedni artykuł

W szkołach podstawowych w Legnicy naukę rozpocznie 861 dzieci

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like