Jak powiedział jeden z krytyków: Jeżeli śmiech to zdrowie, to ta kobieta jest nieśmiertelna, a my wraz z nią! Kobiecość, wdzięk i seksapil. Niesamowity uśmiech, który urzeka każdego.

Katarzyna Pakosińska! Podczas spektaklu aktorka odkryje wiele tajemnic – również tych z własnego życiorysu, zasypie anegdotami i odpowie na wiele życiowych pytań. W czasie spotkania będzie można się dowiedzieć na przykład jak utrzymać szczęśliwy związek, jak zawalczyć o swoje szczęście albo jaką przyszłość wywróżył aktorce słynny pedagog, profesor Aleksander Bardini i co na to Sophia Loren. Katarzyna Pakosińska, jako dyplomowana polonistka sprawdzi znajomość ortografii, nauczy tańca gruzińskiego oraz zaprosi do wspólnego karaoke. Scenariusz i reżyseria Krzysztof Jaślar – reżyser teatralny, telewizyjny i kabaretowy, autor sztuk teatralnych, tekstów kabaretowych oraz książek. Współzałożyciel legendarnego kabaretu Tey.

WidowiskoOne Woman Show” – Katarzyna Pakosińska – sobota – 10 października 2020 – godz. 18:00 – Centrum Kultury Muza – Lubin

Pokażą, jak ilustrować baśnie i legendy – Kulturolubni zapraszają

Poprzedni artykuł

„Imigrantka” – nie każda podróż dobrze się kończy

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like