• Interesujesz się filmem? Chciałbyś spróbować swoich sił w tworzeniu filmu? Centrum Kultury w Polkowicach zaprasza na warsztaty filmowe dla osób 60+!

Zajęcia odbywać się będą w czerwcu i lipcu w Kinie Polkowice przy ul. Dąbrowskiego 1. Pierwsze spotkanie – 4 czerwca. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 15 osób. Zapisy przyjmowane są telefonicznie lub osobiście u koordynatora projektu Doroty Trzmielewskiej, w Centrum Kultury w Polkowicach (ul. Skalników 4, I piętro, pokój nr 114, tel: 767468815, e-mail: dorota.trzmielewska@ckpolkowice.pl)

Warsztaty odbywać się będą z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zmiany daty lub odwołania zajęć ze względu na sytuację epidemiczną. Informacje o zmianach publikowane będą na bieżąco na stronie internetowej Centrum Kultury. Projekt dofinansowany z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii.

  • Projekt „Niech żyje bal!” – Senior w Centrum to propozycja cyklicznych i bezpłatnych warsztatów o różnorodnej tematyce, których zwieńczeniem będzie bal seniora, zorganizowany przez uczestników.

Zajęcia odbędą się w Polkowicach. Projekt potrwa od 2 czerwca do 30 listopada. 2 czerwca rozpoczną się warsztaty: rękodzieła „Aktywności z dawnych lat” (grupa maks. 10 osób) oraz taneczne „Co nam w duszy gra” (grupa maks. 20 osób). 7 czerwca ruszą warsztaty kulinarne „Gotuj zdrowo i ze smakiem” (grupa maks. 10 osób), a 8 czerwca – zajęcia z technik projektowania i podstaw obsługi mediów społecznościowych (grupa maks. 10 osób). 6 lipca rozpoczną się warsztaty teatralne „Pociąg do absurdu” (grupa maks. 10 osób).

Zapisy przyjmowane będą od 20 maja: telefonicznie lub osobiście u koordynatora projektu – Doroty Trzmielewskiej, w Centrum Kultury w Polkowicach (ul. Skalników 4, I piętro, pokój nr 114, tel: 767468815, e-mail: dorota.trzmielewska@ckpolkowice.pl).

Warsztaty odbywać się będą z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych. Obowiązuje nakaz zasłaniania ust oraz nosa. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zmiany daty lub odwołania zajęć ze względu na sytuację epidemiczną. Informacje o zmianach podawane będą na bieżąco na stronie www.ckpolkowice.pl. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

„Jestem taka sama” – zaśpiewa Anna Jurksztowicz

Poprzedni artykuł

Marzysz o spacerze w toni prawdziwych kolorów – w Wojsławicach spełnisz to pragnienie [VIDEO]

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like