LubinVideo

Anioły pełne emocji – są piękne, niepowtarzalne i powstają w Rudnej [VIDEO]

0

Gmina Rudna coraz częściej kojarzy się z aniołami. Swojego anioła z Rudnej otrzymał nawet Prezydent RP Andrzej Duda, o czym informowaliśmy w naszym portalu.

Tworzą je właściwie wszyscy. Nieważne czy starszy, czy młodszy, chłopak, czy dziewczyna. Przygoda z gliną właśnie tu się zaczyna. Z gliną pracują nawet niewidomi. Okazuje się, że i oni radzą sobie doskonale. Najdłużej aniołom rzeźbi się twarz. Wymaga to najwięcej pracy.

Glina prowadzi i często oddaje emocje. Autorki pięknych i niepowtarzalnych aniołów przelewają przyznają, że przelewają na nie swoje emocje. Czasem, gdy mają gorszy nastrój są smutniejsze, gdy humor dopisuje pojawia się uśmiech. To prawdziwy artyzm, który rozwija też więzi społeczne. Często liczy się praca w zespole. Jakie czynności trzeba wykonać, aby stworzyć swojego anioła? Zobacz nasze video.

Lokalna twórczość przyczynia się do promocji Gminy Rudna. Każdy chciałby mieć przecież swojego anioła stróża, który uchroni nas przed najgorszymi lękami. Anioły powstające w Centrum Kultury w Rudnej są prawdziwym symbolem społecznych więzi, współpracy. Są synonimem także lokalnej społeczności, która choć mała, to dzięki takim inicjatywom może być coraz bardziej dostrzegalna już nie tylko w regionie, ale i całej Polsce.

Dariusz Nowakowski

Kapitalny powrót rozgrywek w wykonaniu Zagłębia – deklasacja Pogoni w Szczecinie

Poprzedni artykuł

Nowy skarbnik gminy Rudna

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

Może zainteresuje Cię także: