W Ścinawce Średniej odbyły się Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Dzieci i Młodzików w łucznictwie. W zawodach tych z sukcesami uczestniczyli łucznicy LZS SKS Raszówka.

Doskonale spisała się Hanka Kożewnikow, zdobywczyni złotego medalu w kategorii Orlik dziewcząt i Karol Wachowski, który wygrał złoty medal w kategorii Apacz chłopców. Kuba Smaga po wspaniałym pojedynku, przegrał w finale z zawodnikiem Talentu Wrocław i zdobył srebrny medal.

Pozostali zawodnicy zajęli następujące miejsca: Bartosz Piotrowiak był czwarty w kategorii Orlik chłopców, Zuzanna Miedziak dwunasta w kategorii Orlik dziewcząt, Małgorzata Wójcik czternasta w kategorii Młodzik dziewcząt, Hubert Wachowski ósmy w kategorii Młodzik chłopców, Michał Chęć trzynasty w kategorii Młodzik chłopców.

22 i 23 lutego br. roku startowali również zawodnicy LZS SKS Raszówka w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w łucznictwie, które odbyły się w Świebodzicach. W tych zawodach drużyna w składzie: Mariusz Walada, Mateusz Posłuszny, Szymon Marczak w łukach bloczkowych zdobyła piąte miejsce, indywidualnie Mariusz Walada był szósty.

Poprzez: ug.lubin.pl

ZDROWIE BOHATEROM – leczenie i rehabilitacja dla kombatantów

Poprzedni artykuł

Dopłaty 2020 – ARiMR przyjmuje już oświadczenia

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like