KPP-Głogów
KPP-Głogów

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego w czasie pościgu zatrzymali złodzieja Fiata Ducato o wartości ponad 50 tys. złotych. Złodziejem samochodu okazał się 27-latek z Zielonej Góry. Zatrzymanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do kradzieży Fiata doszło wczoraj w godzinach wieczornych na obszarach powiatu polkowickiego. Głogowska Komenda Policji dostała zgłoszenie, że podejrzany mężczyzna zmierza w kierunku Głogowa. Rozpoczęto czynności w celu odnalezienia skradzionego pojazdu. Samochód został namierzony przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego. Mężczyzna, zauwazając radiowóz zaczął uciekać. Funkcjonariusze rozpoczęli pościg, a mężczyzne zatrzymano w granicach powiatu wschowskiego.

– Sprawcą kradzieży okazał się 27-letni mieszkaniec Zielonej Góry, który został zatrzymany w policyjnym areszcie – mówi Łukasz Szuwikowski z KPP Głogów.

Obecnie mężczyzna znajduje się w aresczie. Trwają czynności policji związane z kradzieżą, a jej sprawcy grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Sara Hass
Fot. KPP-Głogów

Generacja 6.0 – Pieniądze na warsztaty lub zajęcia dla osób 60+

Poprzedni artykuł

II edycja Szkoły Przywództwa KGHM – Bony edukacyjne dla najlepszych

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like