Oficer dyżurny lubińskiej komendy został powiadomiony przez 31-letniego mieszkańca gminy Lubin, o tym, że został napadnięty i pobity we własnym domu. Przed przyjazdem policji, pięcioro sprawców, dwie kobiety i trzech mężczyzn, oddaliło się.

Jak ustalili policjanci, wszystko zaczęło się od zazdrości jednego z zatrzymanych o partnerkę. Kiedy agresywny mężczyzna został wyproszony z domu zgłaszającego, zadzwonił po członków rodziny, tj. dwóch mężczyzn w wieku 31 i 35 lat, którzy na miejscu zdarzenia pojawili się ze swoimi żonami w wieku 26 i 28 lat.

Sprawcy wtargnęli na posesję a następnie do domu pokrzywdzonych. Najpierw bili i kopali 31-latka po całym ciele. Gdy w obronie syna stanęła jego matka i siostra, napastnicy zaatakowali także obie kobiety.  Na miejsce został wezwany zespół pogotowia ratunkowego, jednakże żadna z pokrzywdzonych osób nie wymagała hospitalizacji.

Natomiast wszyscy napastnicy jeszcze tego samego dnia zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy i trafili do policyjnej celi. Zatrzymani to dwie kobiety i trzech mężczyzn. Wszyscy usłyszeli już zarzuty, między innymi naruszenia miru domowego i pobicia, a także kierowania gróźb karalnych. Zgodnie z kodeksem karnym grozić im może nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Poprzez: KPP Lubin

„Polonia Restituta” – zaproszenie na koncert patriotyczny

Poprzedni artykuł

Powiatowy Konkurs Piosenki Górniczej – do jutra przyjmowane zgłoszenia

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

Może zainteresuje Cię także: