Władze samorządowe Legnicy wraz KGHM Polska Miedź zapraszają jutro tj. 18 sierpnia w godzinach od 16.00 do 21.00 na dyskotekę pod chmurką ze specjalnymi animacjami dla najmłodszych. A przy okazji będzie można skorzystać z obecności mobilnego punktu szczepień przeciwko covid-19 KGHM Polska Miedź SA, czynnego w godz. 16.00-18.00. . Dostępne będą w nim preparaty Pfizera i Johnson & Johnson. Będzie można przyjąć również drugą dawkę szczepienia.

– To nasza kolejna wspólna akcja z KGHM Polska Miedź SA promująca zdrowie. Wspólnie w regionie, w ramach ogólnopolskiej akcji #SZCZEPIMYSIĘ, namawiamy do budowania zbiorowej odporności, aby powrót do normalności, życia takiego jak przed pandemią, był jak najszybszy. Masowy udział legniczan w szczepieniach jest do tego przepustką – mówi Ewa Szczecińska-Zielińska z Urzędu Miasta Legnicy.

W programie imprezy, która będzie miała miejsce przed siedzibą Galerii Sztuki w Legnicy zaplanowano miedzy innymi o 16.30 animacje i zabawę taneczna dla dzieci , następnie od 17 taneczne warsztaty i pokazy tańca z Diamont Dance Studio , a od godziny 19 do 21 dla młodzieży i dorosłych Open Disco.

– Dodatkowo podczas wydarzenia mieszkańcy będą mogli spisać w mobilnym punkcie Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 202, korzystając z pomocy pracownika urzędu. Każdy, kto chciałby skorzystać z takiej możliwości, musi mieć ze sobą swój numer pesel oraz numery pesel domowników – informuje Urząd Miasta Legnicy.

Granty dla szkół – Asystent dla ucznia o specjalnych potrzebach edukacyjnych

Poprzedni artykuł

Pracownicy ZUS pomogą mieszkańcom Głogowa

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like