GłogówVideo

Wydarzenie pełne pozytywnej energii – Gala Noworoczna 2020 KGHM w Głogowie [VIDEO]

0

Natalia Szroeder, Piotr Cugowski, Joanna Woś, Marcin Bronikowski, Jan Karpiel Bułecka i Górale oczarowali publiczność podczas w Głogowie podczas Gali Noworocznej 2020 zorganizowanej przez KGHM.

Spektakularne i naprawdę doskonale zaaranżowane wydarzenie artystyczne miało w kościele parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Głogowie. Ten koncert był podziękowanie dla pracowników miedziowego koncernu za codzienny trud i ciężką pracę.

Wprawdzie rok 2020 nie zaczął się dla świata najlepiej, bo globalna społeczność przeżywała groźne pożary w Australii, napięcia militarne na Bliskim Wschodzie, czy też to, co jest gorącym tematem ostatnich dni, a więc zagrożenie koronawirusem. Te okoliczności wprawdzie nie napawają optymizmem na rozpoczęty ponad miesiąc temu nowy rok kalendarzowy, jednak zdaniem znanej i lubianej prezenterki Anny Popek, prowadzącej Galę Noworoczną, to właśnie takie momenty, jak koncert w Głogowie, dodają siły do działania.  Proboszcz parafii, w której odbył się koncert, ksiądz Witold Pietsch nie ma wątpliwości ten koncert to piękna chwila, a życie składa się właśnie z takich chwil, więc warto się nimi duchowo wzmacniać. Radosław Stach – wiceprezes zarządu KGHM Polska Miedź SA jest pełen nadziei, że 2020 rok będzie pomyślny dla spółki i wszystkich jej pracowników. Zobacz nasze video.

Gala Noworoczna to było duże wydarzenia dla mieszkańców Głogowa i całego Zagłębia Miedziowego. Chociaż na chwilę wskazówka zegara zatrzymała się, abyśmy odetchnęli w tym zabieganym nad wyraz świecie.

Dariusz Nowakowski

Było fenomenalnie na sportowych arenach

Poprzedni artykuł

Trwa przebudowa drogi Chobienia – Naroczyce

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

Może zainteresuje Cię także: