Legniccy funkcjonariusze pilnie udali się do jednej ze stacji paliw mieszczącej się na terenie miasta, gdzie, według zgłoszenia, agresywny mężczyzna miał ją demolować.

Mundurowi na miejscu zastali 44-letniego obywatela Gruzji, który był silnie wzburzony i wykrzykiwał wulgaryzmy. Policjanci bez wahania, szybko i skutecznie obezwładnili mężczyznę, który pełen złości rozbijał butelki z alkoholami, niszczył i rozrzucał towar na regałach. Przerażone ekspedientki przekazały funkcjonariuszom, że zatrzymany wchodząc do sklepu był silnie wzburzony, krzyczał i rzucał w nie butelkami z winem. Szczęśliwie żadna z kobiet nie odniosła obrażeń.

Na miejscu policjanci wykonali czynności procesowe a mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut zniszczenia mienia, do którego się przyznał jednak w żaden sposób nie wytłumaczył swojego zachowania.

Straty jakie poniósł właściciel obiektu to niemal tysiąc złotych. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Poprzez: KMP Legnica

Czas na łyżwy

Poprzedni artykuł

Dobra infrastruktura, szkoły, bezpieczeństwo – organizacje pozarządowe na Dolnym Śląsku w projekcie „Polska Szczęśliwych Rodzin”

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like