SportVideo

STUDIO FAKTY – Jaromir Kruk: „Zaczyna to niewyraźnie wyglądać – nie wiemy teraz w jakim punkcie jest reprezentacja Polski” [VIDEO]

0

Rozmowa #StudioFakty miała miejsce w Chorzowie tuż po przegranym przez reprezentację Polski meczu z Holandią. Dziennikarz Tygodnika „Piłka Nożna” Jaromir Kruk komentuje jednak nie tylko przebieg tego spotkania sportowego. 

Mieliśmy nadzieje na sukces po kilku ostatnich meczach pod kierunkiem selekcjonera Jerzego Brzęczka, ale po ostatnim meczu zeszliśmy na ziemię. Jest dużo znaków zapytania, jeśli się patrzy na naszą reprezentację – mówi Jaromir Kruk. I dodaje, że przed polską drużyną jest mecz ze Słowacją, której ekipa jest po przebudowie i zasługuje na docenienie możliwości.

Dziennikarz przyznaje, że od szeregu lat zespół piłkarski Polski cierpi na wciąż niedostateczne zgranie, co – jego zdaniem – rzutuje na wyniki spotkań, pozycję w tabelach i wreszcie na opinię o znaczeniu drużyny. Po meczu z Holandią wskazuje na wywodzącego się ze „Śląska” Wrocław Przemysława Płachetę jako potencjalnie ważnego zawodnika w przyszłości. Ten wątek rozmowy Jaromir Kruk podsumowuje mówiąc o grze polskiej reprezentacji: wciąż przegrywamy taktycznie. Zobacz nasze video.

Nie wiemy teraz w jakim punkcie jest reprezentacja Polski, ale mamy pół roku, aby z naszych dobrych zawodników zrobić bardzo dobrych – optymistycznie zaznacza Jaromir Kruk.

Rozmawiał: Łukasz Ciona

„Cyganeria” – la vie la boheme – via streaming

Poprzedni artykuł

S-ION – nowy produkt zapobiegający rozprzestrzenianiu się i transmisji wirusów i bakterii

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like