Fot. W.Petera

Mieszkańcy gminy Polkowice mogą do 15 listopada br. w ramach konsultacji społecznych  składać swoje uwagi i propozycję  dotyczące projektu: „Strategia Rozwoju Gminy Polkowice na lata 2021-2030”.

– Strategia bazuje na nowych przepisach prawnych, uwzględnia inne strategie, plany i programy dotyczące sfer społecznej, gospodarczej i środowiskowej gminy. Wszystkie cele zostały wyznaczone na podstawie nowoczesnej analizy strategicznej. Zachęcamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych oraz zgłaszania uwag do projektu – mówi Łukasz Puźniecki, burmistrz Polkowic.

Materiały informacyjne oraz formularz konsultacyjny znajdują się na stronie internetowej poświęconej konsultacjom w gminie: https://konsultacje.polkowice.eu, w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem: www.bip.polkowice.eu, na stronie internetowej urzędu gminy: www.polkowice.eu oraz w referacie rozwoju gminy, ul Górna 2, pok. nr 205, tel. 76 847 41 53.

– Uwagi i wnioski można składać do 15 listopada w formie ustnej do protokołu w referacie rozwoju gminy: w poniedziałek, środę i czwartek w godz. od 7.30 do 15.30, we wtorek od 7.30 do 17, w piątek od 7.30 do 1, a także w formie papierowej lub elektronicznej z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego. Propozycje, uwagi i opinie można też zgłaszać w formach: papierowej za pośrednictwem formularza, który należy złożyć w kancelarii urzędu gminy, w ratuszu, pok. nr 10 lub  elektronicznej na stronie: https://konsultacje.polkowice.eu – informuje Roman Tomczak, rzecznik prasowy UG Polkowice.

Głogów: Radosław Kawęcki zdobył mistrzostwo Europy

Poprzedni artykuł

Głogów: 25-letni złodziej złapany na gorącym uczynku

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like