Fot. CK Polkowice

W Auli Forum (ul. Skalników 6 ) w Polkowicach 1 października o godzinie 19.00 odbędzie się koncert ,,Jesienna…” Stanisławy Celińskiej. Artystka wystąpi wspólnie z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko.

–  „Jesienna…” – to niezwykły koncert, bardzo osobisty i przesycony miłością, pragnieniami oraz tęsknotami. Stanisława Celińska podjęła się niełatwego zadania – na prośbę swoich fanów, z którymi spotykała się po koncertach i wsłuchiwała w ich życiowe historie, zarówno radosne jak i te smutne, zdecydowała się napisać teksty skierowane właśnie do tych wszystkich, którzy szukają ukojenia, spokoju, wsparcia. Słowa wspaniale otulił w nuty kompozytor, aranżer i producent Maciej Muraszko, sięgając po instrumenty, które potrafią zawładnąć wyobraźnią słuchacza m.in. skrzypce, flet, akordeon czy mandolinę. Duet Stanisława Celińska i Maciej Muraszko to od wielu lat gwarancja jedynego, niepowtarzalnego klimatu oraz niezapomnianych chwil – informuje Centrum Kultury w Polkowicach.

Bilety: 40 złotych ulgowe (50 zł w dniu wydarzenia), normalne 60 zł (70 zł w dniu wydarzenia) do nabycia w Galerii “Rynek 26” oraz na stronie www.bilety.ckpolkowice.pl

Zmiany w prawie budowlanym – Krok w stronę ograniczenia wyludniania się wsi i miasteczek

Poprzedni artykuł

Kiedy pęknie tysiąc? Dziś ponad 700 zakażeń COVID-19!

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like