Fot. UM Lubin

Dom Dziennego Pobytu Senior z Lubina bierze udział w plebiscycie TOP 5 Radia Wrocław. Celem radiowego rankingu jest pokazanie mieszkańcom województwa dolnośląskiego miejsc oraz osób wartych szczególnej uwagi. Tym razem TOP 5 poświęcony jest klubom seniora.

– Seniorzy z Domu Dziennego Pobytu w Lubinie są bardzo aktywni. Organizują różne wydarzenia nie tylko w swoim gronie, ale i dla wszystkich mieszkańców Lubina. To właśnie oni wymyślili i co roku przygotowują jarmarki wielkanocny i bożonarodzeniowy czy wakacyjną imprezę Festiwal Narodów. A to tylko mały wycinek ich działalności – informuje Urząd Miasta Lubin.

Dowiedzieliśmy się ,że oprócz lubińskich seniorów w plebiscycie biorą również udział: Klub Seniora z Unisławia Śląskiego, Klub Złota Jesień z Czernicy koło Wrocławia, Klub Seniora Pilczyce przy ODSK Piast we Wrocławiu oraz Stowarzyszenie Kobiet Europy z Legnicy.

O tym, kto zwycięży, zdecydują radiosłuchacze. Głosowanie trwa do 25 września do godziny 15.30. Codziennie na stronie  internetowej Radia Wrocław można oddać jeden głos. Zwycięży klub, który uzbiera najwięcej głosów.

Widmo czwartej fali? Blisko 800 nowych zakażeń

Poprzedni artykuł

Radwanice: Kierowca z pięcioma sądowymi zakazami, pasażer z narkotykami

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like