Górnik Polkowice

Po porażce w meczu z GKS Katowice, na szczycie eWinner 2. Ligi – piłkarze Górnika Polkowice rozbili zespół Lecha II Poznań 4:0. To kolejny dobry wynik drużyny Janusza Niedźwiedzia, która do końca sezonu będzie bić się o awans do Fortuna 1. Ligi. Jesteśmy #BliżejSportu, więc odnotowujemy kolejne dobre spotkanie polkowiczan.

Bohaterem sobotniego starcia był Mateusz Piątkowski, strzelec dwóch pierwszy bramek. Poznaniacy nie zdążyli się obejrzeć, a po dziesięciu minutach już przegrywali 0:2.

W drugiej połowie dzieła zniszczenia dopełnili Eryk Sobków i Michał Danilczyk. Ten pierwszy trafił już po raz dwunasty w tym sezonie i zajmuje, ex aequo z dwoma innymi zawodnikami, trzecie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi.

Teraz przed Górnikiem przerwa. Polkowiczanie pauzują w 25. kolejce spotkań. Kolejny mecz rozegrają 10 kwietnia w Siedlcach z miejscową Pogonią.

Górnik Polkowice 4:0 Lech II Poznań

  • 1:0 Piątkowski’1
  • 2:0 Piątkowski’10
  • 3:0 Sobków’51
  • 4:0 Danilczy’70

Skład Górnika Polkowice: 

Malec – Radziemski, Kucharczyk, Opałacz, Fryzowicz – Sobków (74’Bancewicz), Danilczyk (73′, Wacławczyk, Terpiłowski (63’Borkowski) – Piątkowski, Szuszkiewicz (81’Poczwardski)

Filip Macuda
foto: gornikpolkowice.eu

Ivan nie podbił Puszczy. Chrobry Głogów 0:2 Puszcza Niepołomice

Poprzedni artykuł

Nowy etap dolnośląsko-saksońskiej współpracy

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like