Finałowe wydarzenie projektu HAU! TO PET – o którym już informowaliśmy w naszym portalu – odbyło się w ubiegłym tygodniu w galerii Cuprum Arena w Lubinie. Inicjatywa była realizowana w ramach ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z Teorii przez uczniów 1. Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Legnicy.

Na scenie odbyło się siedem wywiadów oraz konkursy z nagrodami. Gośćmi byli: Łukasz Matyszczak – AlfaVet, lek. wet. Natalia Sygnatowicz, Konrad Niedźwiecki (LEOPARDUS), Ewa Rostkowska (Hodowla Hannoveria FCI), Monika Wiciak (TooZoo), Maria Milczarek (ACANA) oraz Jagoda Kosmala (Dom Tymczasowy Jagodzianki).

Finałem wydarzenia był pokaz Centrum Szkolenia Psów Cywil. Poprowadziła go Ewa Koselska, a ze zwierzakami wystąpili Estera Kaleta, Joanna Wieczorek oraz Konrad Koselski. Podczas finału akcji rozdano także nagrody w konkursie plastycznym „Moje wymarzone zwierzę”. W atrium Galerii możliwa była rozmowa ze specjalistami zajmującymi się zwierzętami – stanowiska przygotowały m.in. Sklep Leopardus oraz Związek Kynologiczny. Wydarzenie zgromadziło licznych miłośników zwierząt wraz z pupilami. Możliwe było poznanie zwierzęcego świata od zupełnie nowej strony.

Cały zespół projektu HAU! TO PET dziękuje wszystkim partnerom za wsparcie projektu, a osobom biorącym udział za przybycie.

Okradał „na policjanta” przez internet – nie był sam i posiedzi też nie sam

Poprzedni artykuł

Smaczny obiad z dobrze wyposażonej stołówki – w Legnicy inwestują w szkolne kuchnie

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

Może zainteresuje Cię także: