Fot. Polska Liga Walki z Rakiem

Fundacja Polska Liga Walki z Rakiem od 13 do 30 października 2021 roku prowadzi nabór wniosków do V edycji konkursu Onkogranty. Celem konkursu grantowego jest wyłonienie i dofinansowanie najlepszych projektów badawczych i analiz systemowych z dziedziny polityki zdrowotnej i zdrowia publicznego w obszarze walki z rakiem. Wysokość grantów: od 3 000 zł do 13 000 zł.

– Do konkursu można zgłaszać wyłącznie oryginalne projekty, twórczo nawiązujące do programowego dokumentu Fundacji, Strategii Walki z Rakiem w Polsce 2015-2024, których realizacja może znacząco wpłynąć na poprawę dostępności i jakości opieki onkologicznej w Polsce. Jedna osoba może zgłosić więcej niż jeden projekt i/lub być członkiem więcej niż jednego zespołu realizującego projekt – informuje Fundacja Polska Liga Walki z Rakiem.

W V edycji najlepsze projektu zostaną wyłonione w trzech kategoriach: nowotwór jako choroba przewlekła, onkologia po pandemii, promocja Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem. Termin zgłaszania projektów upływa 30 października 2021 r. Zgłoszenia należy  przesyłać na adres e-mail: [email protected]. Wyniki V edycji Konkursu zostaną ogłoszone do 20 stycznia 2022 roku.

Więcej o konkursie na stronie internetowej organizatora: https://ligawalkizrakiem.pl/

Powikłania zakrzepowo-zatorowe mogą dotyczyć pacjentów w każdym wieku [VIDEO]

Poprzedni artykuł

Rok 2022 – Europejskim Rokiem Młodzieży

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like