Unowocześnienie kompleksu stadionowego już w bliższej perspektywie. Jeszcze bliżej jest data, gdy polkowicki klub piłkarski będzie też mieć nowego trenera.

Rozbudowa obiektu obejmuje pełnowymiarową sztuczną murawę boiska, budynek szatniowo-konferencyjny oraz boisko do piłki nożnej pod halą. Już w najbliższych tygodniach ruszy procedura przetargowa. Po modernizacji miejsce treningów i spotkań piłkarskich będzie dawać gwarancję bardzo dobrych warunków doskonalenia formy i zdobywania punktów sportowych.

Kontrakt dotychczasowego trener „Górnika” Polkowice Enkeleida Dobiego wygasa z końcem lipca br. Prezes Waldemar Jedynak poinformował, że w sierpniu poznać mamy nowego szkoleniowca polkowiczan. Nieoficjalnie mówi się, że będzie nim Zbigniew Smółka.

Decyzję o tym, że umowa z trenerem nie zostanie przedłużona, sam zainteresowany skomentował wypowiadając się dla portalu e-legnickie.pl. Enkelei Dobi powiedział tam: Jestem rozgoryczony postawą działaczy. Przed sezonem postawiono przede mną cel: utrzymanie zespołu w 2 lidze. Cel został osiągnięty na kolejkę przed zakończeniem sezonu. Graliśmy widowiskowy, ofensywny futbol, wykreowaliśmy w swoich szeregach najskuteczniejszego zawodnika 2 ligi Michała Bednarskiego a nasz atak z 58 golami jest pod względem skuteczności drugą formacją w lidze za Widzewem. W moim odczuciu wraz z ekipą fajnych zawodników wykonałem rzetelna trenerską robotę. Dlatego decyzja prezesa boli mnie bardzo…

W rozmowie z naszym reporterem, w listopadzie ubr. Enkeleid Dobi podkreślał, iż, chce jego zawodnicy byli zadowoleni z każdej minuty spędzonej na boisku. W dodatku wielu z nich reprezentuje swoje miasto, dlatego na boisku zostawiają serce.

Złotówka do złotówki i można budować – inwestycje małych gmin mają wsparcie samorządu wojewódzkiego

Previous article

Biały kruk w ratuszowej wieży

Next article

1 Comment

  1. […] Jest nowy trener, który poprowadzi zielono-czarnych w sezonie 2020/2021. Nowy szkoleniowiec podpisał z Górnikiem Polkowice roczny kontrakt z opcją przedłużenia na kolejny sezon. Tę zmianę na stanowisku trenera sygnalizowaliśmy w naszym portalu. […]

Leave a reply

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like