Fot. Powiatowe Centrum Kultury w Polkowicach

,,Opowiem ci o górniku’’ – to tytuł III Międzypowiatowego Konkursu Literackiego skierowanego do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, którego tematem  jest przedstawienie w formie literackiej postaci górnika związanej z lokalną tradycją górniczą. Termin składania prac: do 26 listopada 2021 r. Wręczenie nagród nastąpi 8 grudnia 2021 r. o godz. 17.00. podczas uroczystej Gali w Centrum Kultury Wiatrak w Polkowicach.

– Prace konkursowe należy nadesłać lub dostarczyć osobiście, opatrzyć godłem (słownym) oraz zaznaczyć kategorię i klasę, a w zaklejonej kopercie, sygnowanej tym samym godłem, przesłać dane ucznia i szkoły do dnia 26 listopada 2021 r. na adres Powiatowego Ośrodka Doradztwa Metodycznego w Głogowie (prace literackie), z dopiskiem: konkurs ,,Opowiem ci o górniku’’  – informuje Centrum Kultury w Polkowicach.

Prace będą oceniane w następujących kategoriach: szkoły podstawowe klasy I- III, szkoły podstawowe klasy IV- VIII i szkoły ponadpodstawowe.

Organizatorami konkursu są:  Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Głogowie, Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psychologiczno- Pedagogicznego w Polkowicach, Centrum Kultury w Polkowicach oraz Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach.

Lubin – Kampania 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży

Poprzedni artykuł

Głogów: Włamali się i okradli sklep. Mogą spędzić w więzieniu 10 lat

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like