„Pasjoteka Młodego Człowieka” w Polkowickim Centrum Wolontariatu

„Pasjoteka Młodego Człowieka” to projekt, który będzie realizowany przez Polkowickie Centrum Wolontariatu. Łączy on w sobie przygodę, sztukę oraz integrację. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

To wyjątkowa inicjatywa, skierowana zarówno do dzieci pełnosprawnych, jak i tych z niepełnosprawnościami, oferująca niezapomniane chwile w gronie rówieśników – informują organizatorzy projektu. – Jeśli poszukujesz wyjątkowej okazji, by wzbogacić życie swojego dziecka i pomóc mu rozwijać wartości społeczne, to ta propozycja jest dla Ciebie.

Projekt dofinansowany jest przez Fundację BGK w programie „Fajna Ferajna” – edycja I, a skierowany jest do dzieci w wieku od 9 do 14 lat. Jego celem jest budowanie pozytywnych relacji między dziećmi pełnosprawnymi a tymi, które potrzebują szczególnej uwagi i wsparcia. To także szansa na rozwijanie wartości takich jak tolerancja, empatia, odpowiedzialność oraz poczucie akceptacji i bezpieczeństwa.

Zajęcia odbywać się będą w weekendy (soboty i niedziele) na przełomie października, listopada i grudnia. W programie są: warsztaty artystyczne, bal mikołajkowy, wycieczka Meandrami Guzickiego Potoku oraz wernisaż i wystawa prac uczestników projektu.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy można dokonywać drogą mailową pod adresem: [email protected]. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 732 796 222. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

pasjoteka-mlodego-czlowieka-w-polkowickim-centrum-wolontariatu
Fot. CK Polkowice
Następny wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz jeszcze

Reklama

katering timcatering

Ostatnie aktualności