Fot: UM Legnica

W Urzędzie Skarbowym w Legnicy został uruchomiony punkt informacyjny oraz infolinia w sprawie nowych rozwiązań podatkowych zawartych w Polskim Ładzie. Informacje można uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 19.00  na miejscu podczas wizyty w Sali Obsługi Podatkowej lub telefonicznie.

– Numer telefonu, pod którym można uzyskać informację w zakresie Polskiego Ładu: 76 85 11 509.W przypadku wizyty osobistej, prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty poprzez stronę  https://www.podatki.gov.pl/e-wizyta-w-urzedzie-skarbowym/ sprawa „Podatki w Polskim Ładzie” – informuje Urząd Skarbowy w Legnicy.

Dowiedzieliśmy się , że osoby zainteresowane zmianami podatkowymi wprowadzonymi w Polskim Ładzie mogą także skorzystać także  z pomocy konsultantów  Krajowej Informacji Skarbowej (KIS), dzwoniąc pod numer 22 330 03 30 lub 801 055 055. Infolinia KIS jest czynna w godzinach od 8.00 do 18.00 w dniu robocze. Ponadto z pomocy konsultantów infolinii Ministerstwa Rozwoju i Technologii, dzwoniąc pod nr telefonu 22 765 64 64, w godzinach od 8.00 do 16.00 w dni robocze oraz z materiałów informacyjnych zamieszczonych na stronie https://www.podatki.gov.pl/polski-lad/

ALSTAL rozbuduje halę serwisową Kolei Dolnośląskich

Poprzedni artykuł

Lorenco Simić odchodzi z Zagłębia Lubin

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like