Lubińscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o liczne kradzieże i włamania na terenie Lubina. Jak ustalili funkcjonariusze podejrzany na terenie różnych sklepów kradł wszystko co mógł łatwo sprzedać, m.in. alkohol, odzież i akcesoria.

To nie wszystko, bo 26-latek włamywał się do szafek pracowniczych na terenie jednego ze szpitali w Lubinie, z których dokonał kradzieży markowych męskich perfum. Zatrzymany, bez stałego miejsca zamieszkania, był już dobrze znany lubińskim policjantom. W trakcie czynności z podejrzanym, policjanci udowodnili mężczyźnie kradzieże sklepowe.

Jak ustalili śledczy, 26-latek wchodził do sklepu, zabierał z półek towar i wychodził nie płacąc za niego. Podejrzany kradł wszystko co mógł łatwo sprzedać przypadkowym osobom, m.in. alkohol, odzież i różne akcesoria. Straty wyrządzone przez 26-latka, łącznie oszacowano na blisko 2 tys. zł.

Zatrzymany trafił do policyjnej celi. Po przedstawieniu mu zarzutów został przewieziony do zakładu karnego celem odbycia kary 45 dni pozbawienia wolności za inne przestępstwa, których dopuścił się w przeszłości na terenie Lubina. Za kolejne kradzieże, ponownie czeka go sprawa sądowa. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Poprzez: KPP Lubin

Bardzo udany dzień – babcie i dziadkowie docenieni w Polkowicach [VIDEO]

Poprzedni artykuł

EuroCup Women – pierwsze starcie dla Pomarańczowych

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

Może zainteresuje Cię także: