Fot. Policja

Policjaci patrolujący rejon dworca zauważyli dwóch przemieszczających się przy budynku mężczyzn. Podjęli interwencje i okazało się, że obaj nie posiadają przy sobie żadnych dokumentów, w tym tych uprawniających do pobytu na terenie naszego kraju. Ustalenia mundurowych potwierdziły, że prawdopodobnie pochodzą z Afganistanu. Nielegalni imigranci przekazani zostali funkcjonariuszom Straży Granicznej.

Funkcjonariusze z wrocławskiego komisariatu kolejowego policji, którzy na co dzień pełnią służbę w rejonie dworca głównego PKP oraz innych terenach kolejowych, zauważyli dwóch nienaturalnie zachowujących się mężczyzn. Policjanci postanowili sprawdzić, co jest powodem takiego zachowania i podjęli wobec nich interwencje. Chwilę później okazało się, że nie posiadają przy sobie dokumentów, w tym także tych uprawniających do pobytu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Dalsze ustalenia mundurowych potwierdziły, że prawdopodobnie obaj pochodzą z Afganistanu. Nielegalni imigranci trafili do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych, a następnie przekazani zostali funkcjonariuszom Straży Granicznej, którzy teraz będą wykonywać dalsze czynności z ich udziałem – relacjonuje asp. szt. Łukasz Dutkowiak.

Komisja Europejska – Konsultacje publiczne w zakresie dobrostanu zwierząt

Poprzedni artykuł

Gazowa ochrona taryfowa

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like