Tej jesieni, która właśnie się zaczyna, spotkamy się z muzyką kameralną w pięknych, kościelnych wnętrzach. Podczas trzech spotkań, które odbędą się we wrześniu i w październiku, zagrają dla nas wybitni artyści, a w ich repertuarze pojawią się utwory najwybitniejszych światowych kompozytorów.

Zagrają dla nas wybitni artyści, a w ich repertuarze pojawią się utwory najwybitniejszych światowych kompozytorów – zapowiada dyrektor Centrum Kultury w Polkowicach Bogusław Godlewski.

Poniżej prezentujemy pełny program cyklu wraz ze szczegółowymi informacjami. Przed przybyciem prosimy o zapoznanie się z procedurą bezpieczeństwa. Podczas koncertów obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Ilość miejsc ograniczona.

  • „Najpiękniejsze tematy muzyki klasycznej na akordeon i skrzypce” – czwartek – 24 września – godz. 19:00 – kościół pw. św. Michała Archanioła w Polkowicach – w programie m.in.: utwory J. S. Bacha i R. Williamsa w wykonaniu Mateusza Kwapienia (akordeon) i Andrzeja Tulika (skrzypce). Bezpłatne bilety dostępne od 7 września w Galerii „Rynek 26”.
  • „W górę serca” – piątek – 9 października – godz. 19:00 – kościół pw. św. Michała Archanioła w Polkowicach – w programie m.in.: utwory F. Schuberta i Yirumy w wykonaniu Piotra Pakowskiego (pianino), Katarzyny Shulz (skrzypce), Olgierda Żemojtela (wiolonczela). Bezpłatne bilety dostępne od 21 września w Galerii „Rynek 26”.
  • „W górę serca” – niedziela – 25 października 2020 r. – godz. 17:00 – kościół pw. św. Michała Archanioła w Sobinie – w programie m.in.: utwory F. Schubert i Yirumy w wykonaniu Piotra Pakowskiego (pianino), Katarzyny Shulz (skrzypce), Olgierda Żemojtela (wiolonczela). Bezpłatne bilety dostępne od 5 października w kasie w Sobinie.

Nie czekaj i zgłoś się do specjalisty – trwa VIII Europejski Tydzień Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi

Poprzedni artykuł

Budowa Alei Jana Pawła II bez opóźnień

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like