Fot. KPP w Lubinie

Lubińscy policjanci pełnią służbę w rejonie przejścia pogranicza polsko-białorusko-ukraińskiego. Funkcjonariusze otrzymali od dzieci zamieszkujących tereny przygraniczne podziękowania w formie kolorowych laurek. W ten sposób najmłodsi mieszkańcy powiatu włodawskiego wyrazili wdzięczność mundurowym za ich pełną poświęcenia służbę.

Fot. KPP w Lubinie

„Dla Was, za to, że bronicie naszej Polski”, „Kochamy Was”, czy „Dziękujemy Wam żołnierze i policjanci” – to tylko niektóre z wpisów, które widnieją na laurkach. Te wyjątkowe podziękowania trafiły do policjantów lubińskiej drogówki, którzy pełnią służbę w rejonie przejścia pogranicza polsko-białorusko-ukraińskiego.

Fot. KPP w Lubinie

– Własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki opatrzone wymownymi rysunkami są bardzo cenne dla wszystkich mundurowych, którzy od wielu tygodni pełnią służbę na terenie powiatu włodawskiego, strzegąc granic Polski. Dziękujemy za ten piękny gest. Takie słowa są bardzo cenne i stanowią duże wsparcie dla wszystkich funkcjonariuszy zaangażowanych w wykonywanie tak ważnych zadań – mówi oficer prasowy KPP w Lubinie, Sylwia Serafin.

Fot. KPP w Lubinie

Nie tylko choinka – świąteczne iluminacje w Polkowicach

Poprzedni artykuł

Głogów: Są wyniki sekcji zwłok rocznego Fabiana. Matka i jej partner usłyszeli zarzuty

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like