Fot. CDT

Pod hasłem ,,Rozsmakuj się w jesiennych smakach ‘’ w Centrum Działań Twórczych w Lubinie dziś tj. 16 października w godzinach od 15.00  do 18.00 odbędzie się herbaciano – kawowo impreza, podczas której będzie można pobudzić swoje zmysły i skosztować różnych gatunków herbat i kaw. Ponadto poszerzyć swoją wiedzę, nabyć nowe umiejętności i zdobyć ciekawe doświadczenia.

– To zupełna nowość. – Jesień nas nastroiła i postanowiliśmy przygotować warsztaty idealne na tę porę roku, rozgrzewające. Zafascynowała nas też historia herbaty. Oprócz herbaciano – kawowego kiermaszu, degustacji i pokazów odbędą się niespotykane na co dzień malarskie warsztaty pt. „Kolory kawy i herbaty”, gdzie będziemy bawić się kolorami naparów, wyczarowując magiczne obrazy. My zajmiemy się dziećmi, które będą mogły odkryć świat ceramiki, tworząc naczynia do picia. W tym czasie rodzice będą mogli odbyć aromatyczną podróż smaków – zachęca do przyjścia na wydarzenie Anna Wiśniewska, dyrektor Centrum Działań Twórczych w Lubinie.

Herbaciano –kawowa impreza w budynku CDT przy al. Komisji Edukacji Narodowej 6A w Lubinie rozpocznie się o godzinie 15.00. Wstęp wolny. Współorganizatorem jest firma Five O’Clock.

„Przyszedł mężczyzna do kobiety” – dwa światy w jednym mieście

Poprzedni artykuł

Kto pyta nie błądzi, kto pyta ten rządzi – Warsztaty wiedzy w Polkowicach

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like