Fot. KPP Lubin

Lubińscy funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Zabezpieczono łącznie ponad 100 gramów matamfetaminy. Podejrzany usłyszał już zarzuty od prokuratury. Sąd wystosował wobec niego tymczasowy trzymiesięczny areszt. 33-latek był już wcześniej karany za posiadanie narkotyków.

33-letni mieszkaniec powiatu wschowskiego usłyszał już od prokuratury zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Zatrzymali go mundurowi wydziału kryminalnego lubińskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej.

Wszystko zaczęło się od ustaleń policjantów, którzy wpadli na trop 33-latka mającego związek z przestępczością narkotykową. Z ich wiedzy wynikało, że może on mieć znaczne ilości substancji zabronionych. Do zatrzymania mężczyzny doszło w sobotę, 11.09.2021 r., o godzinie 18.30 na terenie jednej z miejscowości powiatu lubińskiego – informuje oficer prasowy KPP w Lubinie, Sylwia Serafin – Podczas przeszukania pojazdu, którym poruszał się podejrzany, policjanci ujawnili worek foliowy z zawartością białych kryształków. Przeprowadzone wstępne badanie potwierdziło, że jest to ponad 100 gramów metamfetaminy.

Fot. KPP Lubin

Mężczyznę zatrzymano i umieszczono w policyjnej celi.

Prokurator postawił 33-latkowi zarzuty i skierował do sądu wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego. Sąd przychylił się do wniosku oskarżyciela, więc mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Jak wynika z ustaleń policji, mężczyzna dopuścił się tego czynu w warunkach recydywy. Kilka miesięcy temu opuścił więzienie, w którym spędził 5 lat.

 

Polkowice: sanah odwołała koncerty!

Poprzedni artykuł

Zaginął 17-letni Kacper – widziałeś go?

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like