Fot. Centrum działań Twórczych w Lubinie

Centrum Działań Twórczych w Lubinie i  Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie w niedzielę – 26 września zapraszają do Parku Wrocławskiego w Lubinie  na imprezę ,,Folkowe Pożegnanie Lata – Śpiewające Dinozaury’’.

– Od godziny 14 do 19 na odwiedzających zoo i park Wrocławski czekać będzie mnóstwo atrakcji. Pracownia teatralna Centrum Działań Twórczych pod kierunkiem Lidii Głodowskiej przygotowuje happening. Będą wystawy rękodzieła, a także koncerty zespołów ludowych. Na scenie wystąpi w sumie 10 grup i to nie tylko z Lubina, między innymi Sąsiadeczki, Kulinianie, Hosadyna od Lubina, Tacy Sami czy Lubin. Ponadto w alejkach parkowych będzie można obejrzeć dzieła małych twórców, przygotowane w ramach „Tygodnia z dinozaurem”. Dzieci z przedszkoli oraz sekcji działających w Centrum Działań Twórczych pracowały nad nimi już od poniedziałku – informuje Urząd Miasta Lubin.

Organizatorzy zapraszają też do udziału w happeningu –  – „Świętuj z nami zakończenie lata! Przyjdź przebrany za dinozaura’’. Na osoby przebrane za dinozaury czekać będą drobne upominki.

Legnica – Przegląd Kapel Rockowych – PKRock’21

Poprzedni artykuł

Legnica: Jubileusz KS Konfeks i szczepienia na stadionie

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like