Fot. KPP Lubin

Obostrzenia związane z koronawirusem nadal obowiązują! Przypominają o tym lubińscy policjanci, którzy codziennie prowadzą działania poświęcone walce z rozprzestrzenianiem się COVID-19. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich, funkcjonariusze będą kontynuować kontrole nad stosowaniem się do obostrzeń i stanowczo reagować na ich lekceważenie.

W całej Polsce wciąż obowiązują przepisy dotyczące walki z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, dlatego funkcjonariusze różnych pionów nieustannie sprawdzają, jak mieszkańcy oraz osoby przebywające na terenie powiatu stosują się do obowiązujących obostrzeń. Podczas codziennej służby policjanci stale przypominają o obowiązku zakrywania ust i nosa w obiektach zamkniętych i interweniują wobec tych, którzy nie stosują się do obostrzeń. W trosce o zdrowie nas wszystkich, mundurowi kontrolują też środki komunikacji publicznej i sprawdzają czy osoby podróżujące komunikacją stosują się do ograniczeń. Oprócz tego, przez cały czas, funkcjonariusze prowadzą działalność profilaktyczną i edukacyjną w stosunku do osób zarządzających sklepami wielkopowierzchniowymi, ale także pojawiają się w takich miejscach niezapowiedzianie i sprawdzają czy obostrzenia sanitarne są przestrzegane.

Nie lekceważmy wprowadzonych obostrzeń! Pamiętajmy, że zdrowie nasze i naszych najbliższych zależy w dużej mierze od naszej odpowiedzialnej postawy – apelują mundurowi z Lubina.

KPP w Lubinie - informacja prasowa

 

W depresji nie jesteś sam! Cykl bezpłatnych wykładów w Głogowie

Poprzedni artykuł

Głogów: Ukradli przęsła ogrodzeniowe. Teraz czeka ich odsiadka

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like