Fot: Lubin.pl

 

Wraz z nowym rokiem w Aeroklubie Zagłębia Miedziowego rozpoczął się nowy sezon  szkoleniowy. Kierownictwo klubu wszystkich zainteresowanych nauka pilotażu, zaprasza na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 15 stycznia, o godzinie 10 w siedzibie AZM, na lotnisku w Lubinie.

– Na spotkaniu opowiemy, kto może zostać pilotem szybowcowym i samolotowym, jakie warunki trzeba spełnić, żeby zacząć latać, od czego zacząć, gdzie się udać oraz ile to kosztuje. Opowiemy też o naszym lotnisku i naszej działalności – mówi Andrzej Onitsch, prezes Aeroklubu.

Dowiedzieliśmy się , że dotychczas  sezon szkoleniowy rozpoczynał się szkoleniami teoretycznymi, prowadzonymi stacjonarnie, w weekendy. To jednak było ograniczeniem dla wielu osób, które przygodę z awiacją chciały rozpocząć w innym terminie lub mieszkały daleko od Lubina.

Dlatego AZM podpisał umowę o współpracy z ośrodkiem korespondencyjnego szkolenia lotniczego ATO Avioner.  Zdaniem włodarzy Aeroklubu formuła e-learningu pozwala teraz zdobyć niezbędną wiedzę w dowolnym terminie, a po zdanym egzaminie teoretycznym można się już umawiać z lubińskimi instruktorami na trening praktyczny.

Lubin: Muzyczno-artystyczny początek roku w Centrum Działań Twórczych

Poprzedni artykuł

21-latek przyłapany z marihuaną. Może spędzić rok za kratami

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like