Fot. KPP Lubin

Od dzisiaj do piątku, 10 września, lubińscy funkcjonariusze zapraszają na dni otwarte komendy przy ul. Traugutta 3. Na zainteresowanych czekają specjaliści Zespołu Kadr i Szkolenia, którzy udzielą niezbędnych informacji i rozwieją wątpliwości. Policjanci zachęcają brakiem monotonii w pracy, stałym rozwojem zawodowym oraz zarobkami.

Od 8 do 10 września w Lubinie trwają dni otwarte komendy. Na chętnych do przystąpienia do policji czekają zarobki w wysokości – początkowo 3880,31 zł netto, a dla tych, którzy nie ukończyli 26 lat – 4223,31 zł netto – czytamy na stronie KPP Lubin. Policja podkreśla, że nabór do służby prowadzony jest przez cały rok. Na wszystkich zainteresowanych, którzy mają predyspozycje do pracy w mundurze, czeka grono specjalistów, które to zweryfikują.

– Policjant to nie tylko zawód charakteryzujący się wypełnianiem rozkazów przełożonych i respektowaniem przestrzegania prawa. Zawód policjanta to zawód dla wyjątkowych ludzi – dla ludzi, którzy potrafią strzec i chronić ustanowiony konstytucyjnie porządek oraz bezpieczeństwo Państwa oraz jego obywateli – nawet z narażeniem życia. To słowa Roty Ślubowania, które na przestrzeni lat zostały wypełnione do końca przez policjantów naszej jednostki – informują policjanci z Lubina.

 

Praca w policji to powołanie do wykonywania zadań trudnych i wyjątkowo niebezpiecznych. Ale też dla ludzi, którzy wykazują się empatią, mających wrażliwość na krzywdę drugiego człowieka, umiejętność pracy w zespole oraz zaufanie – czytamy w komunikacie na stronie lubińskiej komendy.

Ruszyła XXX edycja Forum Ekonomicznego w Karpaczu!

Poprzedni artykuł

Plany KGHM w obliczu wyzwań, które stawiają globalna gospodarka i trendy klimatyczne

Następny artykuł

2 Komentarze

  1. “mających wrażliwość na krzywdę drugiego człowieka” – szczególnie przyciskając go w pięciu do krawężnika aż przestanie oddychać, a później zrzucając winę na ratowników medycznych

  2. Szmaty scierwo narodu PL legalnna banda pisu

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like