Fot. LCK

30 października Legnickie Centrum Kultury  zaprasza do Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej na Legnickie Zaduszki Rockowe. Bilety w cenie 20 złotych w przedsprzedaży do kupienia w Galerii Satyrykon oraz w sklepie Piano-Forte. Początek wydarzenia o godzinie 19.00.

– Wieczór rozpoczniemy występem grupy Nocne Boogie – kapela mająca w dorobku między innymi płytę wydaną nakładem projektu Czerwone Miasto tym razem zagra w nieco odświeżonym składzie. Odmłodzone wcielenie, z którym mogliśmy zapoznać się już podczas Przeglądu Kapel Rockowych, zaprezentuje też Diler Music Band, który zamelduje się na scenie jako drugi. Następnie udamy się w nostalgiczną podróż z formacją Zielona Marycha – spadkobiercy ekip takich jak Maria Nefeli i Zielony Groszek przypomną utwory zmarłego już blisko dwa lata temu Stasiastego. Urozmaiceniem rockowej formuły będzie występ Manata, w Legnicy znanego przede wszystkim jako wokalista i gitarzysta jazzcore′owej grupy Sertyżur. Tym razem usłyszymy jego akustyczne, czerpiące z wielu egzotycznych wpływów, wcielenie. Na koniec części koncertowej korzenie muzyki gitarowej przypomni skład Midnight Blues, który po raz ostatni w Sali Maneżowej miał okazję zagrać w 2019 roku na imprezie promocyjnej z okazji premiery debiutanckiego krążka grupy Z Dzielni Chłopcy – informuje Legnickie Centrum Kultury.

Jak zapowiadają organizatorzy po występie ostatniego zespołu odbędzie się trwające do późnych godzin jam session – każdy będzie mógł wejść na scenę i pochwalić się swoimi muzycznymi umiejętnościami.

Głogów: Cały “Wyżykowski” na zdalnym nauczaniu

Poprzedni artykuł

Centrum Kultury ,,Muza’’ zaprasza – Teatr Zakład Krawiecki

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like