Centrum Kultury w Polkowicach bierze udział w programie Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2021.

Znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie 50 instytucji z całego kraju, które otrzymały dofinansowanie na badania lokalne. Będziemy się zmieniać, przyglądać naszej gminie, więcej rozmawiać z mieszkańcami, by poznać ich potrzeby i oczekiwania. Wszystkie te działania pomogą nam stworzyć program, dzięki któremu mieszkańcy naszej gminy będą mogli otrzymać dofinansowanie oraz wsparcie organizacyjne na swoje działania.

Pierwszy etap projektu to diagnoza badająca potencjał i Wasze potrzeby kulturowe.  W ramach działań badawczych planujemy przeprowadzić:

  • wywiady indywidualne,
  • cykl regularnych badań na Facebooku pt. „uWAŻNE czwartki”
  • happeningi,
  • krótki sondaż dostępny wkrótce na naszej stronie.

Efektem badań będzie diagnoza, czyli dokument, na którym oprzemy dalszą część projektu. Drugi etap projektu stanowić będą pomysły mieszkańców na działania kulturalne. Stwórzmy razem wypasioną kulturę! Zapraszamy do śledzenia informacji na FB i stronie internetowej Centrum Kultury w Polkowicach.

„Pasja wg św. Jana” – muzyczne doświadczenie Męki Pańskiej

Poprzedni artykuł

Życie wiary nie ustaje – jednak wierni diecezji legnickiej będą przeżywać Wielki Tydzień i Święta Wielkanocne inaczej niż dotąd

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like