CCC z końcem 2019 roku uruchomiła dla swoich klientów na Słowacji sprzedaż przez witrynę ccc.eu i możliwość robienia zakupów z dostawą do domu.

To kolejny – po Czechach, o czym pisaliśmy w naszym portalu – zagraniczny rynek e-commerce CCC otwarty w końcówce roku. Grupa CCC w 2020 planuje start e-commerce na witrynie ccc.eu w kolejnych krajach swojej działalności. Na Słowacji CCC posiada obecnie 53 sklepy stacjonarne. W 2018 roku Grupa CCC miała wg PMR prawie 18% udziału branży obuwniczej na rynku słowackim i jest już teraz obecna w czterech kanałach sprzedaży: sklepy stacjonarne CCC, sklep online eobuwie.pl (eobuv.sk), platformę online mody premium Modivo oraz (od 23 grudnia 2019 r.) sklep online ccc.eu.

W 2020 roku planowane jest również udostępnienie aplikacji mobilnej CCC i dalszy rozwój cyfrowych punktów styku z klientami na Słowacji.

Analizy rynkowe pokazują, że ponad połowa Słowaków realizuje zakupy poprzez kanały online, co daje nam szerokie możliwości rozwoju wielokanałowej sprzedaży. Od roku już nasi klienci na Słowacji korzystali z usługi Reserve&Collect w sklepach CCC, a teraz mogą korzystać także z szybkiego i wygodnego sposobu robienia zakupów z dostawą do domu. Na tym rynku jesteśmy jako Grupa CCC obecni szerzej – przez platformy e-obuwie i modivo, które cały czas zyskują na popularności – mówi wiceprezes Zarządu CCC S.A. Karol Półtorak.

Gmina Polkowice dopłaca mieszkańcom do wody – to duże wsparcie dla gospodarstw domowych

Poprzedni artykuł

Gminne pszczoły – w Rudnej zrealizowano ciekawy projekt ekologiczny

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

Może zainteresuje Cię także: