KGHM
KGHM

W oddziałach KGHM dostępne są obecnie mobilne punkty szczepień. W kampanii #Szczepimysię mogą wziąć udział nie tylko pracownicy spółki,
ale także ich najbliżsi. Władze KGHM zachęcają do skorzystania z ich propozycji, jednak zaznaczają, że szczepienia są dobrowolne.

W KGHM trwa kampania, która zachęca swoich pracowników oraz ich rodziny i znajomych do szczepień. Na terenie firmy znaleźć można chociażby plakaty z wizerunkami zaszczepionych pracowników, którzy namawiają wciąż niezdecydowanych kolegów do udziału w #Szczepimysię. Zainteresowani mają do wyboru jedno- i dwudawkowe rodzaje szczepień przeciwko koronawirusowi. Spółka planuje też wprowadzić loterię z nagrodami dla zaszczepionych.

– KGHM zdał egzamin w najtrudniejszym czasie pandemii. Pracownicy stosowali się do wprowadzonych w firmie restrykcyjnych obostrzeń, co pozwoliło zachować firmie ciągłość produkcji. Teraz naszą troską jest poziom zaszczepienia załogi. Robimy wiele, by w miedziowej spółce pracowało się bezpiecznie – informuje dyrektor naczelny ds. komunikacji w KGHM – Lidia Marcinkowska-Bartkowiak.

Sara Hass
fot. KGHM S.A.

Miasto pod kontrolą – Planują rozbudowę miejskiego monitoringu

Poprzedni artykuł

Gminy, powiaty i województwo z opcją na rozwój – Dolnośląski Ład w konsultacjach [VIDEO]

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like