Fakty i informacjeVideo

Jak coś robisz, to rób to z… wodą – „Staropolanka” zdrowia doda [VIDEO]

0

Woda stanowi 60-70 procent masy dorosłego człowieka. Dlatego ważne jest, abyśmy dobrze się nawadniali. Prawdziwym skarbem Uzdrowisk Kłodzkich jest woda „Staropolanka”, która może w tym pomóc.

Marka „Staropolanka” jest bardzo dobrze znana miłośnikom dobrej wody. Jako firma nieustannie rozwija się, a obecnie wkracza w zupełnie nowy etap swojej historii. W końcowej fazie instalacji w Polanicy Zdroju jest już zupełnie nowa rozlewnia, która znacząco zwiększy potencjał technologiczny firmy. Kosztowała około dwadzieścia milionów złotych. Zdecydowanie zwiększy się wydajność przy jednoczesnym radykalnym obniżeniu energochłonności całego procesu wlewania wody do butelek, jakie potem kupujemy chcąc napić się krystalicznie czystej wody mineralnej. O tym wszystkim mówi nam prezes zarządu Uzdrowisk Kłodzkich Łukasz Surażyński. Zobacz nasze video.

„Staropolanka”, jako część Uzdrowisk Kłodzkich, to nie tylko pracodawca, ale i powód do dumy dla mieszkańców Polanicy Zdroju. Przekonuje nas o tym wiceburmistrz Agata Winnicka, która zaprasza do odwiedzenia uroczego kurortu w Kotlinie Kłodzkiej.

Południe Dolnego Śląska i tu malowniczo położona Polanica Zdrój. Słynie nie tylko z gościnnego dla kuracjuszy uzdrowiska, ale też ze wspaniałej wody „Staropolanki”. Jak coś robisz, to rób to z… wodą.

Dariusz Nowakowski

Kooperacja KGHM i samorządów – wszystko na rzecz mieszkańców Zagłębia Miedziowego

Poprzedni artykuł

To był czwarty rozbiór Polski – historia, której nie wolno zapomnieć

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like