Dwaj dolnośląscy parlamentarzyści otrzymali dzisiaj z rąk premiera Mateusza Morawieckiego ważne nominacje. To oznacza, że znaleźli się w ścisłym gronie współpracujących z szefem rządu.

Michał Dworczyk, który kilka dni temu przez prezydenta RP Andrzeja Dudę został powołany w skład rządu, został dzisiaj ponownie szefem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Krzysztof Kubów jest od dzisiaj szefem gabinetu politycznego premiera. Obaj politycy w październikowych wyborach parlamentarnych, startując z list Prawa i Sprawiedliwości na Dolnym Śląsku, uzyskali reelekcję do Sejmu RP – Michał Dworczyk w okręgu wałbrzyskim, a Krzysztof Kubów w okręgu legnicko-jeleniogórskim.

W skład ścisłego kierownictwa Kancelarii Premiera weszli także posłowie: Piotr Müller – jako rzecznik rządu, Łukasz Schreiber – jako przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów i Paweł Szrot, który został zastępcą szefa Kancelarii Premiera.

foto: twitter.com/PremierRP

„Jesteście zwycięzcami” – zdobyli najwyższy szczyt Afryki Północnej

Poprzedni artykuł

Autorka „Stulecia Winnych” zagości w Polkowicach

Następny artykuł

3 Komentarze

  1. Gratulacje panie Pośle ….

  2. Niby Prawo i Sprawiedliwość, a zaczął od fałszowania rozliczenia za kampanie w 2015r. na prawie 100 000. Teraz wielki minister w kancelarii premiera. Wyjaśnimy wszystko Krzyś!!!

  3. W ogóle co to za portal który nie aktualizuje wiadomości, tylko robi wpisy sponsora Kubowa. Żadnych informacji z życia regionu, chyba że to tylko TUBA do kampanii wyborczych !!!

Zostaw swój komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

Może zainteresuje Cię także: