Do zdarzenia z udziałem trzech pojazdów doszło nieopodal miejscowości Osiek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 36-letni kierowca samochodu marki renault jadący w kierunku miejscowości Jaroszów z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzył się z ciężarówką, po czym odbił się od niej i zderzył z pojazdem marki fiat, który jechał za ciężarówką. Trzy osoby zostały ranne i przewiezione do szpitali.

Przez około dwie godziny droga krajowa numer 5 była zablokowana w obu kierunkach, a samochody osobowe zostały skierowane objazdami przez lokalne drogi. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej przekazała nam właśnie informację, że za kilka minut ruch będzie odbywał się wahadłowo więc kierowcy ciężarówek będą mogli w końcu ruszyć.

Rannych przetransportowano do szpitali we Wrocławiu, Świdnicy i Legnicy. Najpoważniejszych obrażeń doznał kierowca renault, który został zabrany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Piotr Krejner

Rozmowa o Indiach i indyjskiej literaturze – rozpoczyna się cykl spotkań w głogowskiej bibliotece

Poprzedni artykuł

Chcesz wiedzieć więcej – weź kurs na MOOC

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like