Czekają na nas całymi dniami, aż w końcu, gdy wrócimy zmęczeni z pracy to błyskawicznie są pod samymi drzwiami, a kocim mruknięciom czy psiemu merdaniu ogonem może nie być końca.

Nasze domowe zwierzaki; psy, koty, czy inne futrzaki bardzo łatwo się do nas przywiązują, jak my do nich zresztą, tym trudniej znosić codzienne rozłąki, które są nieuniknione.

W okresie kwarantanny, kiedy tak ważne jest, aby zostać w domu wreszcie mamy dla nich czas. Upragnione i wyczekiwane kilka chwil w tym zabieganym świecie, który tak jak szybko pędził, tak też szybko się zatrzymał. Nie zaleca się długich spacerów z psami, a długie drapanie za uchem na domowej kanapie. Koty zaś to prawdziwi domownicy, zachęcać do wygrzewania na kaloryferze specjalnie ich nie trzeba.

Dziś, kiedy jesteśmy razem całymi rodzinami w domu, doceńmy wszystkich naszych najbliższych, łącznie ze zwierzętami. Choć wielu z nich ma kły jastrzębie, to serce iście gołębie. Są wspaniałymi przyjaciółmi naszych rodzin, a pewnie wielu z nich jest już ich częścią. Doceńmy ich, także teraz.

Życie na ziemi pędziło w niewyobrażalnym tempie. To co się dzieje to być może znak, że powinniśmy się na chwile zatrzymać, złapać głęboki oddech, pomyśleć. Docenić to co mamy, pomyśleć czego nie zdobyliśmy, czy jak możemy zmienić swoje życie. To nie jest czas na swawolne igraszki towarzyskie. To czas na siedzenie w domu i pogłębianie relacji, które choć bliskie to zawsze mogą być bliższe.

Pochwalą się Państwo zdjęciami swoich pupili? Jak spędzacie z nimi czas w trakcie kwarantanny? Zapraszamy do dzielenia się opiniami i zdjęciami 🙂

Dariusz Nowakowski

Najlepsi trenerzy i zawodnicy nagrodzeni!

Poprzedni artykuł

Cichy puls naszych miast – #zostańWdomu #stayAThome #bleibZUhause #залишайсяBдома [VIDEO]

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like