Podobnie jak w ubiegłym roku bez fajerwerków, ale z kolorowymi światłami! Będzie więc i kolorowo i… strzeliście. Nowy 2021 rok w Głogowie rozpocznie się świetlnym pokazem z wieży ratuszowej. Start o północy.

Będą to silne strumienie białego światła, skierowane w górę, przeplatane kolorowymi laserowymi smugami, poruszającymi się w rożnych kierunkach. Jak piszą organizatorzy: Mamy nadzieję, że te bajkowe kolory na niebie, w tym szczególnym momencie roku, sprawią głogowianom wiele radości i dadzą nam wszystkim nadzieję na szybki powrót do normalnego życia bez pandemii.

Ze względu na ograniczenia związane z COVID-19, w tym roku nie zapraszamy nikogo na Rynek. Pokaz świateł będzie widoczny niemal z każdego miejsca w Głogowie. Wystarczy o północy 31 grudnia 2020 roku spojrzeć na niebo w kierunku ratusza. Pokaz potrwa 30 minut.

Chcemy ten pokaz dedykować tym wszystkim, którzy są zaangażowani w walkę z wirusem: medykom, służbom mundurowym, wolontariuszom, ludziom dobrej woli. Niech to światło do nieba będzie nadzieją na powrót normalności – mówi prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz.

Piłkarskie emocje 2020 za nami – przed nami nowe w 2021

Poprzedni artykuł

Zabytki to skarby – są też przejawem trwania lokalnej wspólnoty

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like