Fot. UM Legnica

W ramach realizowanego przez Urząd Miasta Legnica i KGHM Polska Miedź S. A. projektu „Zdrowa Legnica” oraz kampanii „Zdrowie najważniejsze” na legniczan w każdym wielu czeka kilkadziesiąt godzin bezpłatnych zajęć na legnickich basenach, prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów.

Zajęcia pod hasłem „Lubię pływać z mamą i tatą” oraz „Senior na fali”  rozpoczynają  już 20 października i będą na pewno doskonałą ofertą dla osób dbających o swoje zdrowie, odporność i wspaniałe samopoczucie.

– Poziom zajęć będzie dostosowany do uczestników tak, aby mogli korzystać z nich najmłodsi, jak i dzieci w wieku szkolnym. Rodzice będą asystentami tych lekcji, które oprócz nabywania umiejętności, mają być też dobrą zabawą – mówi Janusz Widomski z Klubu Sportowego WANKAN.

Zajęcia w tym klubie odbędą się podczas czterech sobót: 23.10, 30.10, 6.11, 13.11 na basenie Delfinek. Początek o godz. 9.00. Obowiązują zapisy – anna.rach@poczta.onet.pl, tel. 662035 356.

Kolejny blok weekendowych zajęć przy ul. Polarnej w terminach 21.11, 27.11, 4.12, 11.12 poprowadzi UKS Delfinek. Obowiązują zapisy: uks.delfinek@wp.pl, tel. 698094552 (w godz. 16-20).

– W programie zadbaliśmy też o seniorów, którzy szczególnie powinni dbać o swoje zdrowie podczas okresu jesienno-zimowego. Pierwsze zajęcia dla nich odbędą się już w środę 20 października o godz. 16.00 na basenie „Bąbelek” przy ul. Mazowieckiej – informuje Urząd  Miasta Legnica.

Zajęcia będą odbywały się w każdą środę aż do 1 grudnia. Zajęcia są bezpłatne i obowiązują zapisy: skf-lkstrojka@wp.pl, tel. 509232353.

Kampania społeczno-edukacyjna „Zdrowie najważniejsze” odbywa się w ramach współpracy z KGHM Polska Miedź SA i skierowana jest do rodzin zamieszkałych na terenie Legnicy. Promuje zdrowy styl życia, aktywność fizyczną i integrację rodziny.

 

Polkowice: Zdemolował samochód mopem. Może spędzić w więzieniu nawet 5 lat

Poprzedni artykuł

Dzień Edukacji Narodowej – Nauczyciele z placówek oświatowych prowadzonych przez Starostwo Powiatowe w Lubinie nagrodzeni

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like