Fot: UG Polkowice

W Kaźmierzowie, gmina Polkowice oddano do użytku centrum rekreacyjno-sportowe. Będą mogli z niego korzystać jednocześnie dorośli i dzieci. Budowa centrum rekreacyjno-sportowego trwała około miesiąca. Koszt inwestycji to  290 tys. zł. Po oddanym w ubiegłym roku boisku wielofunkcyjnym, jest to druga duża inwestycja o charakterze rekreacyjnym, skierowana głównie do mieszkańców Kaźmierzowa.

Jak informuje Urząd Gminy Polkowice do dyspozycji dzieci są m. in. urządzenie zabawowe „Czołg”, linarium „Stożek”, bujaki sprężynowe, piaskownica i dwie trampoliny. Dorośli będą mogli korzystać m. in. z dwóch palenisk, stojaka grillowego oraz ogromnej wiaty z miejscami do biesiadowania.

Zadbano również o odpowiednią nawierzchnię dla obu miejsc. Część przeznaczona dla dzieci wykonana jest z bezpiecznych płytek poliuretanowych. Pozostała nawierzchnia będzie wyłożona naturalną trawą z rolki.

– Kaźmierzów wzbogacił się o kolejny, piękny obiekt. Jego wyposażenie naprawdę robi wrażenie. Myślę, że wiele znacznie większych miejscowości w Polsce mogłoby go nam pozazdrościć – mówi  Wojciech Marciniak, zastępca burmistrza Polkowic ds. gospodarczych.

– To był bardzo ciekawy projekt. Przemyślany i dopracowany w szczegółach. Gratuluję tej inwestycji, bo widać, że gmina Polkowice wykazuje się niezwykłą dbałością o mieszkańców –  dodaje  Radosław Dukat, przedstawiciel wykonawcy.

 

Był poszukiwany listem gończym. Wpadł przypadkiem na ulicy. W kieszeniach miał narkotyki

Poprzedni artykuł

Jechał pijany na trasie: „przyszła teściowa – praca”. Bez prawa jazdy i z sądowym zakazem

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like