Fot: WOŚP

„Dzieci dzieciom” – to koncert połączony w finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 30 stycznia 2022r. w Galerii Cuprum Arena w Lubinie. Każdy, kto chciałby na nim wystąpić, może zgłosić się do 24 stycznia 2022r. Wystarczy wypełnić zgłoszenie  i wysłać je na adres [email protected].

– Zapraszamy do wspólnej zabawy, dzięki której możemy pomóc innym – tym, którzy najbardziej tej pomocy potrzebują, czyli najmłodszymi członkom naszej społeczności. Zgłosić się mogą soliści, duety, zespoły taneczne i muzyczne, grupy artystyczne działające  w placówkach oświatowych (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, domy kultury, kluby dziecięce, świetlice, Koła Gospodyń itp.) – mówi  Beata Rzepka, szefowa 517. Sztabu WOŚP w Lubinie.

W sztabie  nr 517 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lubinie grać będzie w tym roku około 200 osób, w tym 160 wolontariuszy, którzy zapełniać będą 46 stacjonarnych puszek. Tym razem WOŚP  zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Szczegółowe informacje o tegorocznym finale WOŚP w Lubinie znajdują się na stronie internetowej: https://lubin-517.wosp.pl/

Legnickie Centrum Kultury zaprasza – Koncert Chóru Madrygał

Poprzedni artykuł

Był poszukiwany listem gończym. Wpadł przypadkiem na ulicy. W kieszeniach miał narkotyki

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like