Fot. CK Polkowice

Centrum Kultury w Polkowicach zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Polkowice do udziału w wielopokoleniowym plenerze malarskim „Przyjdź, pomaluj swój świat”, który odbędzie się 14 września 2021 r. o godz. 15.30 w Centralnym Parku Zabaw i Wypoczynku.

– W terapii przez sztukę nie trzeba mieć żadnych uzdolnień, działanie terapeutyczne ma sam proces twórczy. Nie ma również znaczenia Twój wiek: plener malarski kierowany jest zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych oraz seniorów. Zapisy na wydarzenie od 1 września pod nr telefonu (76) 746 88 20. Udział w plenerze jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona  – informuje Centrum Kultury w Polkowicach.

Dowiedzieliśmy się , że plener organizowany jest przy współpracy z Polkowickim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w ramach zadania: Plener malarski dla rodzin – „Życie bez uzależnień”.

Działania artystyczne, takie jak malarstwo są sposobem na wyrażenie siebie. Pozytywny wpływ sztuki na psychikę człowieka znany jest od dawna. Zdaniem organizatorów plener „Przyjdź, pomaluj swój świat” to również idealna alternatywa do artystycznego spędzania czasu wolnego.

Wydarzenie realizowane jest w ramach Projektu „Kultura jest alternatywą”, finansowanego z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii.

 

Polkowice: Kuba Kopaniecki już po operacji w Szwajcarii. Udało się usunąć 97% guza

Poprzedni artykuł

Głogów: Ukradł trzy komplety sztućców. W więzieniu może spędzić nawet 8 lat

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like