Trwa nabór na polkowicką uczelnię. Zapisz się do 24 lipca i skorzystaj z promocji

Rekrutacja do Uczelni Jana Wyżykowskiego trwa do września, ale ci, którzy złożą dokumenty na studia do 24 lipca, skorzystają z promocji czesnego za pierwszy semestr. Ponadto w tym roku oferta UJW powiększyła się o nowe specjalności.

Termin 24 lipca jest bardzo ważny dla tych, którzy chcą rozpocząć studia w Uczelni Jana Wyżykowskiego.

Do tego dnia wszyscy nasi przyszli studenci, którzy zdecydują się na wybranie jakiegoś kierunku na naszej uczelni, uzyskają dodatkowe korzyści, czyli jest dla nich przewidziane 500 złotych zniżki za pierwszy semestr – mówi dr Miłosz Czopek, prorektor ds. dydaktyki, UJW.

Do uczelni zgłaszają się kandydaci na wszystkie kierunki, a póki co – największym zainteresowaniem cieszą się: górnictwo, mechatronika i zarządzanie.

Zapraszamy też na inne, szczególnie nowe specjalności, jak cyberbezpieczeństwo, które uruchomiliśmy w tamtym roku – przypomina dr Miłosz Czopek, i dodaje: – W tym roku uruchomiliśmy, razem z Brose Sitech, specjalność HR Business Partner na kierunku: pedagogika. Jest to specjalność, która daje ogromne, moim zdaniem, możliwości w przyszłej pracy, ponieważ łączy umiejętności pedagoga z umiejętnościami menadżera personalnego – wyjaśnia.

Nowa specjalność jest też na studiach II stopnia na kierunku: górnictwo i geologia.

Proponujemy geologię górniczą – mówi dr inż. Anna Wojciechowicz, dziekan Wydziału Zamiejscowego UJW w Lubinie. – Jest to kierunek dualny. Wszystkie programy, cele kształcenia opracowywane są wspólnie z KGHM. To jest podstawowa cecha naszych studiów, ponieważ kształcimy na potrzeby przemysłu – podkreśla dr Wojciechowicz.

Absolwenci tej specjalności będą mogli zajmować się zarządzaniem procesami geologicznymi, oceną ryzyka, planowaniem i nadzorem nad pracami górniczymi, a także ochroną środowiska naturalnego.

trwa-nabor-na-polkowicka-uczelnie-zapisz-sie-do-24-lipca-i-skorzystaj-z-promocji
Fot. UG Polkowice/UJW
Następny wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz jeszcze

Reklama

katering timcatering

Ostatnie aktualności