Fakty i informacjeBiznesVideo

Test ze społecznej odpowiedzialność biznesu – Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna dobrze zdaje sprawdzian [VIDEO]

0

Nie każdy pracodawca może stosować pracę zdalną. Problemy dotkną wszystkie sektory gospodarki. Jednak zdajemy egzamin, bo rząd wychodzi do pracowników i pracobiorców z Tarczą Antykryzysową, a społeczeństwo jest zmobilizowane, aby zachować zasady bezpieczeństwa epidemicznego.

Tak ocenia aktualną sytuację Przemysław Bożek – wiceprezes zarządu Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W rozmowie z naszym portalem przedstawia działania LSSE podejmowane w związku z kryzysem wywołanym epidemią koronawirusa. Mowa jest nie tylko o koniecznych reorganizacjach wewnątrz LSSE, ale i w relacjach z partnerami zewnętrznymi z sektora przedsiębiorczości. Jednym z tematów rozmowy jest także przewidywany kierunek zmian, jakie mogą się ujawnić w gospodarce po ustaniu pandemii. Zobacz nasze video.

Przemysław Bożek relacjonuje inicjatywy już podjęte i planowane w odniesieniu do lokalnej społeczności, dla której skutki stanu epidemii są dotkliwe nie tylko pod względem bezpieczeństwa zdrowotnego, ale i wymiarze ekonomicznym. Wiceprezes LSSE omawia przykłady pomocy, jaką ten ważny w naszym regionie podmiot gospodarczy kieruje do środowisk polonijnych na Wschodzie.

Mówiąc o uwarunkowaniach kryzysowych, w jakich muszą funkcjonować wszystkie ogniwa lokalnej, regionalnej i ogólnopolskiej gospodarki, wiceprezes Przemysław Bożek akcentuje dyspozycyjność całego zespołu pracowniczego Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Jednocześnie zwraca uwagę na niezwykłą mobilizację społeczeństwa wobec bardzo trudnych okoliczności, w jakich Polacy muszą się znaleźć od kilku tygodni.

Dariusz Nowakowski

Polkowickie życie kulturalne jak najbardziej rzeczywiste – ale w czasie epidemii w wirtualnej formie

Poprzedni artykuł

#NieKłamMedyka

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like