Sztuka może wpłynąć na nas w różnorodny sposób – może nas zachwycić, onieśmielić lub nawet… zadziwić różnorodnością koncepcji twórczych, odwagą, fantazją w stosowaniu malarskich środków wyrazów lub przestrzenią prezentacji.

Wszystkie te elementy łączyć będzie w sobie projekt „Sztuka… i zadziwia”, który realizowany jest przez Starostwo Powiatowe w Polkowicach oraz Centrum Kultury w Polkowicach. Celem projektu jest zaangażowanie twórcze miłośników i sympatyków sztuki z terenu powiatu polkowickiego do stworzenia wyjątkowych prac malarskich, które zostaną następnie zaprezentowane podczas wystawy w budynku Starostwa Powiatowego w Polkowicach.

Tematem głównym tegorocznej edycji jest „Natura w skali makro”.

Komisarzem merytorycznym projektu oraz wystawy jest dr Andrzej Kabat, wykładowca Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Zapraszamy artystów oraz miłośników sztuki z terenu powiatu polkowickiego do wypełnienia karty zgłoszeniowej dostępnej na stronie www.ckpolkowice.pl oraz dostarczenie jej do siedziby Centrum Kultury w Polkowicach do dnia 28 października 2020 r. Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest otrzymanie pozytywnej odpowiedzi o przyjęciu oraz wykonanie pracy malarskiej na wskazany temat.

PO KLIKNIĘCIU TUTAJ: Regulamin i karta zgłoszeniowa projektu „Sztuka… i zadziwia”

Wierni mogą decydować o formie udziału w liturgii i obchodach Wszystkich Świętych – w trosce o zdrowie swoich bliskich i swoje

Poprzedni artykuł

Duszpasterz, zatroskany o ubogich i animator młodzieży – ks. Jan Gacek honorowym obywatelem Legnicy

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like