Do końca lipca br. trwa rekrutacja do Szkoły Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego.Prowadzony jest nabór do programu stypendialnego dla przyszłych nauczycieli języka polskiego, matematyki, historii i WOS oraz biologii. Program jest skierowany w szczególności do osób pochodzących z miejscowości liczących poniżej 20 tys. mieszkańców.

W ramach programu oferowane są miedzy innymi bezpłatne dzienne studia podyplomowe, stypendium w wysokości 2 tys. zł/mc (w roku 2020/2021 otrzymywało je 95% uczestników),darmowy pokój w akademiku w Warszawie, uzyskanie uprawnień nauczycielskich i gwarantowana propozycja pracy w zawodzie.

Podczas naboru do Szkoły Edukacji sprawdzana jest nie tylko wiedza merytoryczna kandydatów, ale też ich predyspozycje do zawodu nauczyciela. Rekrutacja składa się z 2 etapów: wysłania formularza rekrutacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej online.

– Z nami możesz zostać nauczycielem zmiany. Takim, który rozumie współczesny świat, opowiada o nim z pasją i sprawia, że uczniowie nie mogą się doczekać lekcji. Nauczycielem, który pozwala się rozwijać i garściami czerpie nie tylko z sukcesów, ale i z błędów. Takim, którego pamięta się latami – zachęca kandydatów na nauczycieli do wzięcia udziału w rekrutacji Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności (PAFW) – główny inicjator powstania i fundator Szkoły Edukacji.

Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej : www.szkolaedukacji.pl/rekrutacja

KORMORAN CUP 2021 – Turniej piłki plażowej w Legnicy

Poprzedni artykuł

Huta Miedzi Głogów świętuje 50-lecie

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like