Najmłodsi i najprężniej rozwijający swoje biznesy przedsiębiorcy z Dolnego Śląska przyjadą do Polkowic, aby podzielić się swoją wiedzą i przybliżyć polkowickiej młodzieży drogę do założenia własnej, dobrze prosperującej firmy. Zdradzą też wskazówki i sposoby na to, jak przekształcić pomysły i zainteresowania w prawdziwy biznes.

Chodzi o pokazanie nie tylko gotowych rozwiązań, ale także dróg do sukcesu i wskazówek jak wykorzystać możliwości i sytuacje, które pojawiają się w życiu młodzieży – wyjaśnia Piotr Sędzik, założyciel Footsteps, Applover i Smart Citizen, wyróżniony przez magazyn Forbesa w rankingu „25 under 25”. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się jak opracować pomysł na innowacyjny biznes, przygotują plan wprowadzenia go na rynek i poznają bezpłatne narzędzia do prowadzenia firmy. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Polkowi

Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend (13 – 14 grudnia 2019) w Uczelni Jana Wyżykowskiego w Polkowicach i skierowane jest do mieszkańców Polkowic, którzy uczą się w szkołach ponadpodstawowych w Gminie lub w regionie.

Formularze zgłoszeniowe można pobrać ze strony https://startupweekendpolkowice.pl. Wypełnione karty będą przyjmowane do 11 grudnia do godziny 11:00 w pokoju nr 205 w Urzędzie Gminy Polkowice przy ulicy Górnej 2. Liczba miejsc ograniczona.

Uczniowie, którzy zgłoszą udział w wydarzeniu i opracują swój pomysł na biznes w trakcie trwania warsztatów, będą mieli szansę zdobycia nagród o łącznej wartości 12 000 złotych.

Spotkania z uczniami poprowadzą przedsiębiorcy, którzy mimo swojego młodego wieku zdążyli zbudować doskonale prosperujące firmy, a także znaleźć się w rankingu znanego na całym świecie magazynu Forbes i w notowaniu najszybciej rozwijających się firm technologicznych w centralnej Europie.

„Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka” – o wysokości kary zdecyduje sąd

Previous article

Legnica w świątecznych blaskach – centrum miasta jak z bajki

Next article

Comments

Leave a reply

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like